O autorze słów kilka...

Witaj! Pewnie skoro jesteś już na tej stronie, to dlatego, że mnie dobrze znasz, ale tak pro forma powiem słów kilka o sobie. Bo może z którejś strony mnie nie znasz? A jeśli tak, mam nadzieję, że zaskoczę Cię pozytywanie.

Lat mam tyle ile widać na zdjęciu, +/-5 w zależności czy jestem dzień przed, czy dzień po goleniu. 2 lata temu przestałem studiować i wziąłem się wreszcie do roboty, choć biorąc pod uwagę kierunek moich studiów, praca jest przyjemnym odpoczynkiem po ciężkich studiach. Tak, tak... tak właśnie wyglądają studia na kierunku lekarskim, dlatego chętnym przedłużania swojego dzieciństwa w nieskończoność zdecydowania odradzam pomysł zwany medycyną.

Na chwilę obecną pracuję w Oddziale Okulistycznym dużego szpitala wieloprofilowego w Warszawie i rozpoczynam swoją karierę zawodową lekarza okulisty. I choć dla 90% moich kolegów okulista jest takim dentystą od oczu, podtrzymuję tezę, iż jest to najciekawsza ze specjalizacji lekarskich

Oprócz tego, jak smród za wojskiem ciągną się za mną stare zainteresowania, którymi żyłem w czasie studiów: webdesign i programowanie aplikacji, muzyka i komponowanie modułów oraz tworzenie tekstów pisanych. Owoce tych zainteresowań starałem się zamieścić we właściwych działach.

Cóż więcej? Kolejną moją miłością są góry. Uwielbiam po nich chodzić, zjeżdżać po nich na nartach lub po prostu przebywać w ich towarzystwie. Jak jesteśmy przy sportach, to powiem jeszcze tylko, że we krwi mam też żeglarstwo i kajakarstwo.

Jeżeli masz podobne zainteresowania, zagadaj ze mną: [e-mail] albo GG: 1402886!

Michał

Wersja do druku